O co pytać DJ-a na wesele ?

| blog | 27 października 2021

Jesteście przed weselem i szukacie didżeja weselnego ? Może już macie umowę i jedziecie na ostatnie przed imprezą spotkanie i zastanawiacie się o co spytać Waszego wodzireja ? To dość istotna kwestia, ponieważ jest szereg rzeczy, które możecie a wręcz powinniście poruszyć przed weselem.

Cena DJ na wesele i oferta

Jeśli Wasze poszukiwania Dj-a na wesele są we wstępnej fazie, to wygodnie jest rozeznać się w rynku drogą mailową. Oglądając filmy na Youtube, czy wertując fanpage firmowe na pewno zdobędziesz kilka maili do osób świadczących usługi didżej na wesele. Zrobiliśmy mały test i po wpisaniu hasła „DJ na wesele” na Youtube, jednym z kanałów, który wpadł nam w oko był serwis DJ Robert Koss. Należy zrobić wstępne rozeznanie w tym, co oferuje rynek i ile trzeba za to zapłacić. Szkoda tracić czas na spotkania z osobami, na które nas po prostu nie stać, albo których usługi nie spełniają naszych oczekiwań. Pierwszy mail do didżeja na wesele powinien zawierać prośbę o ofertę prowadzenia imprezy z jak największą ilością szczegółów. Z pewnością uzyskane dane i odpowiedzi pozwolą Wam zrobić wstępne rozeznanie i „okroić” trochę ilość potencjalnych usługodawców.

Pierwsze spotkanie z didżejem przed umową

Po wstępnym zdiagnozowaniu rynku usług weselnych w zakresie didżeja, czas na rozmowy i spotkania. O ile część osób znajduje czas na wizyty w firmach z branży weselnej (pamiętać należy, iż potrzebujecie także fotografa, kamerzysty i często innych usług), o tyle spora grupa decyduje się na krótką rozmowę telefoniczną, bądź konwersację Skype, czy poprzez Messengera. Jest duże grono klientów, które swojego DJ-a na wesele wybierają bez bezpośredniej czy też internetowej rozmowy. Najczęściej świadczy to o sporej dawce zaufania, którą Para Młoda darzy osobę DJ na wesele. Zazwyczaj jest to zasłużone poprzez pozytywny odbiór w mediach społecznościowych i dobre opinie. Gdy już dochodzi do spotkania należy DJ-a na wesele spytać o kilka ważnych kwestii. Jeśli macie jeszcze wątpliwości co do jakości jego usług dopytajcie o:

 • doświadczenie liczone w latach bądź miesiącach spędzonych w ślubnej branży,
 • wgląd do opinii pozostawianych przez byłych klientów,
 • posiadany sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy,
 • zakres repertuaru muzycznego,
 • ilość i rodzaj ewentualnych weselnych zabaw i konkursów.

Gdy osoba DJ na wesele z którą rozmawiacie ma w Waszych oczach już pewien poziom zaufania co do jakości jego usług, dopytujecie o zgoła inne kwestie:

 • wizję przebiegu wesela,
 • godziny w których DJ widzi podziękowania dla Rodziców, tort weselny i konkursy,
 • inne kwestie, których nie poruszyliście, a Was nurtują.

Pamiętać należy, iż bardzo często na osobie didżeja wodzireja na wesele spoczywa pewien zakres planowania i panowania nad przebiegiem wesela, na który ma on wpływ. W porozumieniu z innymi podwykonawcami i personelem to właśnie DJ wodzirej powinien szanować i realizować wspólną wizję wesela.

Spotkanie z DJ na wesele przed imprezą

W przypadku gdy macie już podpisaną umowę z wodzirejem didżejem weselnym i spotykacie się przed weselem celem ustalenia szczegółów, omówić możecie kilka ważnych kwestii. Najczęściej są to:

 • życzenia od gości,
 • podziękowania dla Rodziców,
 • oczepiny,
 • konkursy i zabawy
 • pierwszy taniec,
 • tort weselny,
 • repertuar muzyczny,
 • inne, które wpadną Wam do głowy.

Odnośnie życzeń od gości ustalcie, czy odbędą się one pod kościołem, czy już na sali weselnej. W tym drugim przypadku rekomendujemy je tuż po przywitaniu i toaście. Sprawę podziękowań dla Rodziców najlepiej usytuować w porze pomiędzy godziną 19 a 23. W praktyce sprawdza się, gdy DJ Wodzirej na wesele zaaranżuje je i poprowadzi tuż przed wjazdem tortu weselnego. Kwestia oczepin i konkursów też możecie przegadać, lub pozostawić pole do popisu dla osoby prowadzącej. W takim przypadku być może zaskoczy Was miłą niespodzianką. Wiele osób zastrzega sobie jedynie to, aby unikać jak ognia konkursów z podtekstem seksualnym. Pierwszy taniec…często wybierana jest opcja skrócenia piosenki, tym bardziej, jeśli Para Młoda nie czuje się w pełni komfortowo tańcząc przed gośćmi. Muzyka na wesele to także kwestia, którą najlepiej pozostawić na barkach didżeja bądź zespołu. Warto zastanowić się nad kilkoma piosenkami, na których bardzo Wam zależy. Ich wykaz najlepiej wysłać usługobiorcy co najmniej kilka dni przed weselem.

ilość wszystkich wyświetleń: 183, dzisiaj: 0

Dj na Wesele Opole – Popularne piosenki na pierwszy taniec

| blog | 24 lipca 2019

DJ na wesele działający w województwie Opolskim, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Opole, przedstawia listę popularnych piosenek na pierwszy taniec dla przyszłych małżonków. Zapraszamy.

Dj na wesele Opole – DJ LAMA podpowiada, jakie piosenki Młodiz wybierają na pierwszy taniec!

Obsługując dużą ilość przyjęć weselnych mamy do czynienia z pewna powtarzalnością. W tym przypadku chodzi o piosenki na pierwszy taniec młodej pary. W roku 2018 i 2019 wybory nowożeńców są na tyle podobne, i tak często sie powtarzają, że śmiało można o tym napisać artykuł. Dzisiaj chciałbym przedstawić Wam najpopularniejsze melodie, które wybierają pary młode. Napiszcie w komentarzu, jakie piosenki Wy wybraliście :).

Polskie Piosenki na pierwszy taniec Młodej Pary

 1. Paweł Domagała – Weź nie pytaj
 2. KORTEZ – We dwoje
 3. JORRGUS – W szczęściu
 4. Walc z filmu Noce i Dnie
 5. Seweryn Krajewski – Wielka Miłość
 6. Zbigniew Wodecki – Oczarowanie
 7. Krzysztof Kiljański feat. Kayah – Prócz Ciebie Nic
 8. Anna Jantar – Przetańczyć z tobą chcę całą noc
 9. Natalia Kukulska – Zakochani
 10. Sławek Uniatowski – Kocham Cię
 11. Marek Grechuta – Niepewność
 12. Zbigniew Wodecki – Z tobą chcę oglądać świat
 13. Lady Pank – Zawsze tam gdzie Ty
 14. Perfect – Kołysanka dla nieznajomej
 15. Kancelaria / Tomasz Karolak – Zabiorę Cię właśnie tam
 16. Urszula – Dmuchawce latawce wiatr
 17. Rafał Brzozowski – Tak blisko
 18. Krzysztof Krawczyk – Tylko ty, tylko ja
 19. Ania Szarmach – Wybieram Ci
 20. Universe – W perły zmienić deszcz
 21. Paulla – Od dziś
 22. Cliver – Pierwszy Taniec
 23. Edyta Górniak & Mietek Szcześniak – Dumka na dwa serca

Zagraniczne utwory na pierwszy taniec młodej pary

 1. Calum Scott – You Are The Reason
 2. Jasmine Thompson – Willow
 3. Ed Sheeran – Perfect
 4. Bon Jovi – Always
 5. Dirty Dancing – Time of my life
 6. Bryan Adams – Heaven
 7. Rod Stewart – When i Need You
 8. Michael Bolton – When a Man Loves a Woman
 9. George Benton – Nothing’s gonna change my love for you
 10. Whitney Houston – I have Nothing
 11. Michael Buble – Everythink
 12. Jessie Ware – Say you love me
 13. Robbie Williams and Nicole Kidman – Somethin’ Stupid
 14. Bryan Adams – Everything i Do
 15. Lana Del Ray – Love
 16. Righteous Brother – Unchained Melody
 17. Dean Martin – Sway
 18. Celine Dion – I Love You
 19. Phil Collins – A Groovy Kind Of Love

Artykuł został przygotowany we współpracy z DJ na wesele Opole, DJ LAMA ( www.djlama.pl )

ilość wszystkich wyświetleń: 1186, dzisiaj: 3

Sala, hotel, czy restauracja na wesele?

| blog | 6 czerwca 2019

restauracja na wesele

Organizacja własnego wesela to wielkie przeżycie. Nie dość, że sami szykujemy się do najważniejszego dnia w życiu, to jeszcze musimy zadbać, aby każdy z gości czuł się u nas dobrze. Wynajęcie ślubnej limuzyny i ustalenie szczegółów w Urzędzie Stanu Cywilnego to dopiero początek przygotowań do uroczystości. Najważniejszym jej elementem jest przecież sala weselna. To jej wybór w dużej mierze odpowiada za to, czy impreza będzie udana.

Sala, hotel, czy restauracja?

Wybór miejsca jest w dużej mierze podyktowany tym, gdzie mieszkamy na co dzień. Sala weselna to częsty wybór w środowiskach wiejskich. Duża powierzchnia zapewnia, że będziemy mogli przyjąć sporą liczbę gości. W takim budynku najlepiej organizować imprezę na 150-200 osób. Musimy jednak liczyć się z tym, że nie będziemy mieli do dyspozycji wszystkich wygód, jakie zapewni na przykład hotel na wesele. Sala to zazwyczaj brak miejsca do spania – musimy organizować je samodzielnie, lub zmusić gości do tego, by zorganizowali sobie transport we własnym zakresie. Jeżeli przybywają oni do nas z drugiego krańca Polski – może to być dla nich kłopotliwe. Wiejskie sale i świetlice nie zawsze zapewniają też odpowiedni wystrój, chociaż w tym względzie zaszły ostatnio spore zmiany, a kwiaty w blaszanych wiadrach to już na szczęście coraz rzadziej spotykany widok.

W hotelu mamy wszystko

Jeśli chcemy mieć zapewnione wszystkie wygody, dobrze, by naszym wyborem była restauracja na wesele. Takie miejsca z reguły specjalizują się w dobrej kuchni, a dania tam podawane są zawsze najwyższej jakości. Jeśli więc chcemy oczarować weselników nie tylko samą zabawą, ale też jej gastronomiczną stroną, to restauracja będzie najlepszym wyborem. Wykwalifikowana obsługa to gwarancja tego, że dania będą podawane na czas i zgodnie z wszystkimi standardami etykiety. Szefowie kuchni z pewnością postarają się, by gościom niczego nie zabrakło, a menu było urozmaicone. W restauracjach zazwyczaj również jest sporo miejsca. Wesela na 100, czy 150 osób nie należą do rzadkości. Warto jednak poszukać najodpowiedniejszego lokalu w okolicy. Sprawdzenie wszystkich opinii, przede wszystkim tych o organizacji wesel przez dany lokal na pewno pomoże nam w podjęciu decyzji.

ilość wszystkich wyświetleń: 1274, dzisiaj: 0

Od czego zacząć przygotowania do ślubu i wesela?

| blog | 5 kwietnia 2018

przygotowania do ślubu

Nie od dziś wiadomo, że przygotowania do ślubnej ceremonii oraz weselnego przyjęcia trwają miesiącami, czasami nawet dwa lub trzy lata. Średnia to jednak rok. Trzeba w tym czasie bardzo dużo rozmów odbyć, bardzo wiele decyzji podjąć, bardzo wiele zaliczek zapłacić…to oczywiste. Kiedy tak naprawdę przygotowania do ślubu i wesela ruszają? Oczywiście wtedy, kiedy na palcu kobiety wyląduje wymarzony zaręczynowy pierścionek, niedługo później bowiem zwykle zaczynają się rozmowy na ten temat i powstaje wstępna wizja ceremonii ślubnej oraz weselnego przyjęcia.

Oczywiście w pierwszej kolejności para musi zastanowić się nad tym, kiedy mniej-więcej chce ślub wziąć. Ustalenie daty jest tak naprawdę szalenie istotne, bo od tego zależy bardzo wiele kwestii. Kiedy już decyzja w tej ważnej sprawie zostanie podjęta, przychodzi moment na to, by pomyśleć o tym, czy ma być to raczej kameralna uroczystość czy też taka z niesamowitą pompą. To pozwoli Wam  bowiem mniej-więcej ustalić, jaki będzie budżet całego przedsięwzięcia.

Serdecznie polecamy nasz https://www.komisslubny.pl – komis sukien ślubnych

Przygotowania do ślubu co w pierwszej kolejności?

niezwykle ważne jest znalezienie odpowiedniej sali weselnej  i to właśnie od tego punktu bardzo wiele par rozpoczyna swoje ślubno-weselne przygotowania. Jeżeli i Wy tak postanowiliście, koniecznie rozejrzyjcie się za tego typu miejscami w Waszej okolicy (mając rzecz jasna na uwadze to, jaki klimat chcecie owej uroczystości nadać, bo wesele w stylu glamour musi się odbyć  bardzo eleganckim i luksusowym lokalu, natomiast to w klimacie rustykalnym domaga się wręcz stodoły, drewnianego zajadu albo budynku w stylu angielskim). W dalszej kolejności warto pomyśleć o znalezieniu zespołu muzycznego, fotografa oraz o wizycie  w parafii  i zabukowaniu wstępnego terminu, dalsze kwestie mogą nieco poczekać, nim zajmiecie się w dalszej kolejności…

ilość wszystkich wyświetleń: 1307, dzisiaj: 1

Prezent ślubny czy tylko koperta?

| blog | 5 kwietnia 2018

prezent ślubny

Oczywiście wręczenie im przysłowiowej koperty (wypchanej mniejszą lub większa ilością banknotów) jest rozwiązaniem dość często w naszym kraju praktykowanym. Ale czy najlepszym? Tutaj należałoby się dokładnie zastanowić. Wszak jeśli nawet nie próbujemy zastanowić się nad tym, co też sprawiłoby Parze Młodej największa frajdę, co wywołałoby uśmiech na twarzach Nowożeńców, co stałoby się dla nich wspaniała pamiątką na wiele lat, a idziemy najprostsza drogą, na pewno nie możemy twierdzić, że dużo uwagi poświęciliśmy wyborowi podarunku.

Co innego jest w sytuacji, kiedy naprawdę – poszukujemy ciekawych rozwiązań, głowimy się nad tym, co też bliskim nam osobom podarować. Wtedy wiele patentów na prezent ślubny na pewno przychodzi nam do głowy, Lecz czy są wśród nich także nowoczesne obrazy?

Obrazy sposobem na znakomity i stylowy prezent ślubny!

Według opinii specjalistów zajmujących się na co dzień branżą ślubną najbardziej trafionym okazuje się być zakup właśnie ozdób naściennych w formie obrazów. Oczywiście nikomu nie trzeba z pewnością uświadamiać tego, że możemy sobie na to pozwolić, gdy znamy zakochanych i ich upodobania, w przeciwnym razie moglibyśmy trafić z prezentem niczym przysłowiową kulą w płot i znalazłby on swoje miejsce raczej na dnie szafy niż gdziekolwiek indziej.

Jednak w sytuacji, kiedy doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż przyszli małżonkowie są wielkimi fanami czarno – białych grafik, uwielbiają superbohaterów bądź też uwielbiają abstrakcyjne, bajecznie kolorowe wzory, jak najbardziej pozwolić sobie możemy na to, by zakupić dla nich obraz. Z całą pewnością będzie on znakomitą ozdobą przedpokoju, pokoju dziennego czy też sypialni. Bardzo ciekawym patentem na upominek z okazji ślubu jest zakup dla zakochanych obrazy olejne ręcznie malowane na płótnie.

Co prawda kosztuje on nieco więcej niż ten powstały w sposób taśmowo, jednak czyż ślub to nie jest specjalna okazja, która wymaga czegoś ekstra? Ponadto zaś w tym przypadku mamy do czynienia z absolutnie najlepszą, mistrzowską jakością wykonania. Każde pociągnięcie pędzla jest znaczące, każde coś znaczy, żadne nie jest przypadkowe. Zdecydowanie warto miłośnikom sztuki sprawić taki właśnie upominek!

Prezent ślubny dla wielbicieli estetyki i funkcjonalności

Ostatnimi czasy niezwykle popularne stają się w naszym kraju nowoczesne obrazy na szkle. Trzeba przyznać, że w tym przypadku w sposób absolutnie mistrzowski udało się twórcom połączyć walory estetyczne i funkcjonalność. Dodać warto, iż tego typu powierzchnię można przestrzec wilgotną szmatką, gdy się ona ubrudzi, jest to wszak absolutnie niedopuszczalne w przypadku wielu innych typów naściennych dekoracji.

Warto zatem zastanowić się na spokojnie nad kwestią prezentu dla Nowożeńców – nie tylko koperta wchodzi bowiem w grę!

ilość wszystkich wyświetleń: 1454, dzisiaj: 1

Idealna podróż poślubna, czyli jaka?

| blog | 2 lutego 2018

podróż poślubna

Podróż poślubna kiedy już dzień ślubu i wesela przechodzi do historii i pozostają piękne wspomnienia, warto nieco odpocząć. Tak, odpocząć, bowiem przygotowanie ceremonii ii przyjęcia to tak naprawdę wiele miesięcy wytężonej pracy. Praktycznie każdy ma możliwość wzięcia kilu dni urlopu, by pobyć ze swoją świeżo upieczoną małżonką czy małżonkiem, warto zatem to wykorzystać i wyruszyć przed siebie. Ale jak, czym, dokąd?

Wypoczywajcie dokładnie tak, jak lubicie!

Tutaj wszystko uzależnione jest od Waszych indywidualnych potrzeb, preferencji i gustu (choć zasobność portfela także nie będzie pozbawiona znaczenia). Jeśli nie lubicie biernego wypoczynku pod palmami przy basenie hotelowym, nie musicie wcale się na to decydować, lepiej będzie, kiedy ruszycie z plecakami w Bieszczady bądź tez nieco dalej, na przykład do Skandynawii. To, czy zdecydujecie się na zorganizowane wczasy czy też na samodzielnie zaplanowany wyjazd, to także wyłącznie Wasza decyzja. Niektórzy mogą sobie pozwolić wyłącznie na kilka dni wypoczynku, w przypadku innych są to tygodnie. Pamiętajcie jednak, że jest to czas wyłącznie dla Was, taki, kiedy powinniście odprężyć się, zapomnieć o całym świecie i cieszyć się tylko swoją obecnością, wspominając ślubno-weselne momenty i planując Waszą wspólną przyszłość.

Podróż poślubna gdzie warto pojechać, by nie wydać majątku i dobrze się bawić?

Ostatnimi czasy, gdy chodzi o rodzime klimaty, bardzo polecana jest wycieczka Szlakiem Orlich Gniazd, jeśli tylko lubicie zamki i ich historię. Fani zieleni i natury niech wybiorą się na Podlasie, tam bowiem czeka ich wszystko to, co sobie upodobali. Jeśli zaś chodzi o destynacje zagraniczne, warto rozważyć chociażby węgierski Balaton letnią porą, zwiedzenie Chorwacji także będzie świetną przygodą. Więcej na temat podróży poślubnych i innych kwestii związanych ze ślubem i weselem znaleźć możecie na wesele. Zajrzyjcie już teraz, na pewno nie będziecie żałować!

ilość wszystkich wyświetleń: 2069, dzisiaj: 3

Jak stylowo ozdobić kuchenne wnętrze?

| blog | 19 stycznia 2018

To pytanie zadaje sobie w tej chwili wiele osób. Trudno wszak dziwić się temu. Każdy z ad pragnie, by jego kuchnia (przez wielu nazywana sercem domu) prezentowała się naprawdę niebanalnie, stylowo i wyjątkowo. Nie może być nudna, nie może panować w niej bylejakość, nie może być również niefunkcjonalna. Na szczęście jednak projektanci na tacy podają nam dziś cały szereg sposobów na to, byt miejsce to stało się oazą piękna z jednoczesnym zachowaniem walorów typowo praktycznych. Warto po nie sięgnąć!

Dobierz dekoracje do stylu panującego we wnętrzu!

Jeszcze kilkanaście lat temu prawie każda kuchnia w domu czy mieszkaniu w naszym kraju wyglądała podobnie, wszak wybór mebli i dodatków był wówczas bardzo ograniczony. Dziś jednak zmieniło się w tej kwestii bardzo wiele, a przestrzenie kuchenne urządzone są w najróżniejszy sposób. Jedni bowiem cenią babciny nieco klimat stylu vintage czy retro, inni zaś stawiają na chrom, stonowane barwy oraz proste formy w wydaniu minimalistycznym. Na szczęście dla każdego znajdzie się tu coś naprawdę wyjątkowego!

Najczęściej wybieranymi elementami dekoracyjnymi są tutaj rzecz jasna obrazy. Na szczęście stanowią one w pełni idealny mariaż piękna i funkcjonalności, niestraszne im duże zmiany temperatury, z jakimi bardzo często stykamy się w kuchennych wnętrzach, duża wilgotność powietrza i unosząca się para.

Najpopularniejsze modele

Sporo na temat egzemplarzy sprawdzających się w kuchennych wnętrzach można przeczytać na https://www.fototap.pl Podpowiedzi ekspertów, dobre rady, wskazówki i inspiracje – warto się z nimi zapoznać, by udekorować swoją kuchnię niebanalnie, stylowo, wyjątkowo!

Sporym powodzeniem cieszą się rzecz jasna modele związane ściśle z gotowaniem, a zatem te przedstawiające kolorowe, bajecznie udekorowane torty, kosze ze świeżym pieczywem lub owocami, kawowe ziarna albo też herbaciane pyszności. Niemałym zainteresowaniem cieszą się też wśród klientów obrazy z motywującymi czy zabawnymi napisami. Ostatnimi czasy dość popularne są te rodem z dawnych książek kucharskich albo spisów przysłów – gospodynie ceniące rozwiązania w stylu retro i vintage sięgają po nie niezwykle często.

Ciekawych możliwości jest bardzo wiele, wierzymy zatem, że każdemu uda się znaleźć coś, co w stu procentach go zachwyci i zmieni jego kuchnię w wyjątkowe pomieszczenie!

ilość wszystkich wyświetleń: 1656, dzisiaj: 0

Ślubne inspiracje najciekawsze trendy

| blog | 20 stycznia 2017

ślubne inspiracje

W takim razie świetnie trafiliście! Znamy bowiem adres, pod którym ślubne inspiracje znajdują się tysiącami! Najmodniejsze modele i fasony sukien ślubnych, trendy dotyczące fryzur i makijaży, garniturów, smokingów czy butów to dopiero początek!
 
Bardzo ważne są także informacje dotyczące najlepszego weselnego menu, najbardziej eleganckich aut ślubnych czy najlepszych w naszym kraju fotografów, potrafiących uwiecznić te wyjątkowe momenty w naprawdę wyjątkowy sposób. Jak ozdobić salę weselną? Czy lepiej wykorzystać balony i tiul czy też może postawić na żywe kwiaty oraz pióra pawie? Na te pytania także znajdziecie odpowiedź.

Blog ślubny jest miejscem tworzonym przez ludzi z pasją – specjalnie dla Was. Wszak doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż organizacja ślubu i wesela to mnóstwo spraw do załatwienia, cała masa spotkań i czasami trudno ze wszystkim nadążyć. Podsuwamy jednak Wam takie rozwiązania, które pomogą Wam uporać się ze wszystkim bez nerwów i stresu.
 
Przykład? Wynajęcie konsultanta ślubnego, który przejmie na swoje barki część obowiązków. Warto zaprowadzić sobie także ślubny harmonogram, dzięki temu bowiem nie umknie Wam żadna data, spotkanie czy opłata. Wybierzecie zaproszenia, obrączki, fotografa czy weselną salę – gwarantujemy Wam to! Podobnie stanie się z garniturem ślubnym, kreacją dla Panny Młodej czy kierunkiem podróży poślubnej.
 
Z nami organizacja ślubu i wesela to nie obowiązek, lecz wyłącznie czysta, niekłamana przyjemność. Przekonajcie się o tym i stwórzcie z nami swój najpiękniejszy dzień życia! Czy nasze ślubne inspiracje nakłonią was do wymarzonego i wyjątkowego ślubu.

ilość wszystkich wyświetleń: 2510, dzisiaj: 1

Samochód do ślubu Siemianowice Śląskie

| blog | 1 listopada 2016

Pary, które podjęły decyzję o zalegalizowaniu swojego związku zamieszkujące Siemianowice Śląskie i najbliższą okolice dzięki ofercie lokalnych wypożyczalni mają do wyboru eleganckie pojazdy dostosowane do obsługi ślubu, które bez problemu spełnią ich potrzeby oraz gusta.

W każdej lokalnej wypożyczani na Nowożeńców czeka auto do ślubu z Siemianowic Śląskich, które designem doskonale wpisze się w zaplanowaną stylistykę wesela. Młode Pary mają do wyboru zarówno samochody retro, do których z pewnością zalicza się Lincoln Excalibur, Peugeot 201, Hymber Super Snipe V oraz Citroen z 1937 roku jak również klasyczne modle współczesnych marek takich jak Jaguar, Mercedes, Chrysler, Volkswagen, BMW czy Audi.

Każdy samochód do ślubu z Siemianowic Śląskich oferuje Młodym Parom oprócz wysokiego standardu wyposażenia butelkę schłodzone szampana i obsługę szofera w eleganckim uniformie. Wynajem pojazdu może obejmować obsługę całej uroczystości weselnej bądź ograniczyć się do kilku godzin. Ponadto auto do ślubu z Siemianowic Śląskich na życzenie Nowożeńców może być odpowiednio udekorowane.

ilość wszystkich wyświetleń: 2343, dzisiaj: 0

Jak zaplanować podróż poślubną?

| blog | 16 maja 2016

Podróż poślubna powinna być czasem odpoczynku i relaksu. Po wielkich ślubnych przygotowaniach i weselu obydwoje zasługujecie na uwieńczenie Waszych wysiłków. Dobrym pomysłem jest spędzenie choć kilkudniowych wakacji z ukochaną osobą w miejscu, które pozwoli Wam nie tylko świetnie wypocząć, ale i skorzystać z wielu atrakcji. W jaki sposób zaplanować idealną podróż poślubną?

Odpowiedni wybór miejsca

Pierwszym krokiem do zaplanowania podróży powinno być wspólne podjęcie decyzji o tym, gdzie chcielibyście pojechać. Warto określić, czy szukacie miejsca do aktywnego wypoczynku, czy bardziej chcecie skupić się na relaksie. Określenie tych kwestii pozwoli Wam lepiej dobrać odpowiednią lokalizację. Jeśli jesteście zwolennikami pierwszej opcji to wybierzcie się tam, gdzie będzie mnóstwo atrakcji z których będziecie chcieli skorzystać. Natomiast, jeśli stawiacie na odpoczynek wybierzcie mniej uczęszczane miejsca. To pozwoli Wam uniknąć niepotrzebnego tłoku.

Finanse

Wbrew pozorom nie należy stawiać kwestii kosztów podróży na pierwszym miejscu. Dlaczego? Jest to jedyna w swoim rodzaju podróż, która powinna być wyjątkowa. Dokładne przeliczanie pieniędzy może Wam popsuć ten niepowtarzalny czas. Nie znaczy to jednak, by nie brać pod uwagę realiów i pochopnie wybrać najdroższą ofertę biura podróży, która może się okazać niezgodna z Waszymi preferencjami. Pamiętajcie, że cena nie zawsze idzie w parze z jakością. Kiedy określicie Wasze wymagania, łatwiej Wam będzie dostosować odpowiedni budżet. A kiedy to wszystko skonfrontujecie z ofertą danego miejsca, będziecie mogli wyjechać na upragnioną podróż poślubną bez żadnych obaw.

Dokumenty i ubezpieczenia

Kiedy określiliście Wasze preferencje, znaleźliście idealne miejsce, a to wszystko mieści się w Waszym budżecie, koniecznie sprawdźcie ważność Waszych dokumentów, jak np. paszporty. Jeśli istnieje taka potrzeba to odpowiednio wcześniej postarajcie się o wizy. Kluczową sprawą jest także wykupienie specjalnego ubezpieczenia, które będzie gwarantowało Wam opiekę lekarską poza granicami kraju.

Coś na przyszłość

Być może chcielibyście, aby takich wyjątkowych podróży było więcej w Waszym wspólnym życiu. Możecie pomyśleć o inwestycjach, które pomogą Wam to marzenie spełnić. Dobrym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w nieruchomości poza granicami naszego kraju. Być może Waszym drugim domem stanie się mieszkanie na hiszpańskim wybrzeżu? Możecie pokusić się np. o zakup willi w Hiszpanii. Agnes Inversiones – jedna z agencji nieruchomości oferuje właśnie takie możliwości. Pamiętajcie, że zakup nieruchomości jako wakacyjnej rezydencji to tylko jedna z zalet takiej inwestycji.

ilość wszystkich wyświetleń: 2701, dzisiaj: 0

Strona 1 z 21 2