200.00PLN

Amerykańskie Zabytkowe Limuzyny do ślubu

1
2386

Opis

0 Flares 0 Flares ×

Amerykańskie, luksusowe retro limuzyny z naszej oferty skierowane są do grona osób ceniących prestiż, oryginalność i styl. Wynajem klasycznego automobilu wraz z szoferem stanie się perfekcyjnym dopełnieniem każdej ceremonii ślubnej, urozmaici spotkanie biznesowe, wieczór kawalerski bądź panieński. Dzięki naszej ofercie stworzysz niezapomniane zaręczyny, czy też nietuzinkowe odnowienie przysięgi małżeńskiej. Wasze niebanalne pomysły to nasze wyzwania, które realizujemy z pieczołowitą starannością i indywidualnym podejściem.

Ford Custom DeLuxe 4door 1950r to wspomnienie szalonych rock’n’rollowych lat 50tych Ameryki. Nie jedna młoda dama straciła na tylnej kanapie… głowę z miłości. Dziś Ty możesz stracić poczucie rzeczywistości i przenieść się w tamte barwne lata, uwieńczając swe zaślubiny podróżą eleganckim Fordem.

Plymouth P8 RoadKing 1939r to niebanalny, luksusowy, komfortowy i wygodny, pamiętający czasy wojny automobil. Czarno – beżowa limuzyna w gangsterskim stylu z salonowym wnętrzem, wyraźnie stanie się stylowym dopełnieniem każdej ceremonii ślubnej.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- 0 Flares ×
ID ogłoszenia: 51754d29e2b738af

Zostaw odpowiedź

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Zabytkiemdoslubu

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Zabytkiemdoslubu »

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- 0 Flares ×