2500-3500PLN

DJ Blaym i wodzirej na Twoje wesele

 • Województwo: Mazowieckie
 • Miasto: Mordy
 • Kod pocztowy: 08-140
 • Ulica: Kilińskiego 38
 • Numer telefonu: 604 190 604
 • Gatunki muzyczne: Disco Polo, Pop, Biesiada, Disco, Zagraniczne, Polskie, Jazz, Klasyka
 • Instrumenty muzyczne: Akordeon, Inne instrumenty
 • Strona www: djblaym.pl
 • Profil Facebook: https://www.facebook.com/DjBlaym/
 • Opublikowany: 6 lutego 2017 13:38
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
14694784_1166451380083316_1219292251_n
DJ Blaym i wodzirej na Twoje wesele - Zdjęcie 1DJ Blaym i wodzirej na Twoje wesele - Zdjęcie 2DJ Blaym i wodzirej na Twoje wesele - Zdjęcie 3DJ Blaym i wodzirej na Twoje wesele - Zdjęcie 4

Opis

0 Flares 0 Flares ×

Chcesz mieć fajne wesele z muzyką przy której doskonale bawić się będą Wasi goście? A może chciałbyś mieć również fajnie oświetloną salę i parkiet taneczny? Jeśli tak, to zapraszamy do rezerwacji terminów !
Andrzej Ilczuk , czyli dj blaym – discjockey i prezenter muzyczny , członek Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki DJ UNION – organizacji zrzeszającej ludzi zawodowo związanych z muzyką i sceną, właściciel firmy Sound & Music.
Zajmujemy się organizacją, oprawą muzyczną oraz obsługą techniczną imprez rozrywkowych takich jak wesela, poprawiny weselne, studniówki, bale karnawałowe i firmowe. Sposób prezentowania muzyki , styl prowadzenia i wszechstronny repertuar płytowy jakim dysponujemy zagwarantuje Państwu doskonałą zabawę na każdej imprezie. Duży wybór atrakcji, zabaw i doświadczenie zdobyte na wielu imprezach sprawi iż Państwa uroczystość będzie wyjątkowym wydarzeniem.

Nasza oferta łączy w sobie to co najlepsze (bogaty repertuar, oryginalne wykonania utworów oraz profesjonalne prowadzenie przyjęcia) z tradycyjnymi elementami wesela, zarezerwowanymi do tej pory wyłącznie dla zespołów muzycznych. By zapewnić Państwu to wszystko, wesela prowadzimy w dwuosobowym składzie – dj i zawodowy wodzirej który poprowadzi zabawę, jak również zagra na akordeonie prowadząc tradycyjną biesiadę za stołami. Organizowana przez Was impreza może być prowadzona również w nowatorski, mniej tradycyjny sposób – wychodząc na przeciw takim oczekiwaniom mamy do zaproponowania wiele kreatywnych rozwiązań i pomysłów na świetną zabawę.

Dysponujemy nowoczesnym, wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Dzięki temu jakość dźwięku, oraz klimat stworzony efektami światła będzie niepowtarzalny. Sprzęt który posiadamy daje nam możliwość pracy na każdej sali przy użyciu najbardziej optymalnych dla niej rozwiązań. Posiadamy również projektory multimedialne – wyświetlimy przygotowane przez Państwa prezentacje, pokazy zdjęć, slajdów lub film. W naszym programie znajdziecie również niespodzianki dla najmłodszych.

Repertuar muzyczny jakim dysponujemy to ponad 20.000 utworów wyłącznie na oryginalnych płytach i w oryginalnym wykonaniu. Są to utwory w każdym gatunku muzyki rozrywkowej- polskiej i zagranicznej od lat 50-tych ubiegłego wieku do najnowszych hitów znanych z list radiowych. Nasza kolekcja przebojów rozpali każdy parkiet taneczny.

Zapraszamy do rezerwacji terminów także poza-weekendowych.
Pracujemy w całej Polsce przez 7 dni w tygodniu !
Polecamy się na imprezy firmowe, studniówki , konferencje, eventy promocyjne bale , spotkania jubileuszowe i osiemnastki !

Impreza z nami to doskonała zabawa w atrakcyjnej cenie.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- 0 Flares ×
ID ogłoszenia: 24758978dad59b75

Zostaw odpowiedź

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia

 • Dodane przez: dj blaym
 • Zarejestrowany od: 5 lutego 2017

Inne przedmioty dodane przez dj blaym

 • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez dj blaym »
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- 0 Flares ×