prezent ślubny

Prezent ślubny czy tylko koperta?

Oczywiście wręczenie im przysłowiowej koperty (wypchanej mniejszą lub większa ilością banknotów) jest rozwiązaniem dość często w naszym kraju praktykowanym. Ale czy najlepszym? Tutaj należałoby się dokładnie zastanowić. Wszak jeśli nawet nie próbujemy zastanowić się nad tym, co też sprawiłoby Parze Młodej największa frajdę, co wywołałoby uśmiech na twarzach Nowożeńców, co stałoby się dla nich wspaniała pamiątką na wiele lat, a idziemy najprostsza drogą, na pewno nie możemy twierdzić, że dużo uwagi poświęciliśmy wyborowi podarunku.

Co innego jest w sytuacji, kiedy naprawdę – poszukujemy ciekawych rozwiązań, głowimy się nad tym, co też bliskim nam osobom podarować. Wtedy wiele patentów na prezent ślubny na pewno przychodzi nam do głowy, Lecz czy są wśród nich także nowoczesne obrazy?

Obrazy sposobem na znakomity i stylowy prezent ślubny!

Według opinii specjalistów zajmujących się na co dzień branżą ślubną najbardziej trafionym okazuje się być zakup właśnie ozdób naściennych w formie obrazów. Oczywiście nikomu nie trzeba z pewnością uświadamiać tego, że możemy sobie na to pozwolić, gdy znamy zakochanych i ich upodobania, w przeciwnym razie moglibyśmy trafić z prezentem niczym przysłowiową kulą w płot i znalazłby on swoje miejsce raczej na dnie szafy niż gdziekolwiek indziej.

Jednak w sytuacji, kiedy doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż przyszli małżonkowie są wielkimi fanami czarno – białych grafik, uwielbiają superbohaterów bądź też uwielbiają abstrakcyjne, bajecznie kolorowe wzory, jak najbardziej pozwolić sobie możemy na to, by zakupić dla nich obraz. Z całą pewnością będzie on znakomitą ozdobą przedpokoju, pokoju dziennego czy też sypialni. Bardzo ciekawym patentem na upominek z okazji ślubu jest zakup dla zakochanych obrazy olejne ręcznie malowane na płótnie.

Co prawda kosztuje on nieco więcej niż ten powstały w sposób taśmowo, jednak czyż ślub to nie jest specjalna okazja, która wymaga czegoś ekstra? Ponadto zaś w tym przypadku mamy do czynienia z absolutnie najlepszą, mistrzowską jakością wykonania. Każde pociągnięcie pędzla jest znaczące, każde coś znaczy, żadne nie jest przypadkowe. Zdecydowanie warto miłośnikom sztuki sprawić taki właśnie upominek!

Prezent ślubny dla wielbicieli estetyki i funkcjonalności

Ostatnimi czasy niezwykle popularne stają się w naszym kraju nowoczesne obrazy na szkle. Trzeba przyznać, że w tym przypadku w sposób absolutnie mistrzowski udało się twórcom połączyć walory estetyczne i funkcjonalność. Dodać warto, iż tego typu powierzchnię można przestrzec wilgotną szmatką, gdy się ona ubrudzi, jest to wszak absolutnie niedopuszczalne w przypadku wielu innych typów naściennych dekoracji.

Warto zatem zastanowić się na spokojnie nad kwestią prezentu dla Nowożeńców – nie tylko koperta wchodzi bowiem w grę!

Rekomendowane artykuły